موسسه نوآوران دانش ، به عنوان یکی از موسساتی که بصورت تخصصی ارائه دهنده خدمات آموزشی و کمک آموزشی به داوطلبان آزمون سراسری دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور است در سال تحصیلی 92-93 نیز همانند سالهای گذشته، مجموعه آزمونهای آزمایشی جامع را برای استفاده داوطلبان مقطع تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد.
ویژگیهای عمومی آزمونهای آزمایشی نوآوران دانش :
* برخورداری از بالاترین جامعه آماری آزمونهای آزمایشی در سطح کشور؛
* ارائه کارنامه نتایج با اطلاعات جامع و مفید برای اطلاع داوطلب از وضعیت علمی و مقایسه با سایر داوطلبان؛
* ارائه پاسخهای کاملاً تشریحی در پایان جلسه آزمون؛
* تعیین حداقل هزینه ثبت نام برای ایجاد امکان شرکت همه اقشار؛


ویژگیهای جدید آزمونهای آزمایشی جامع سال تحصیلی 92-93:
در سال تحصیلی جاری علاوه بر خصوصیات و ویژگی های منحصر بفرد آزمونهای آزمایشی جامع، از جمله: برخورداری از بالاترین جامعه آماری، ارائه سؤالات و پاسخهای تشریحی استاندارد و هم وزن آزمون اصلی و .... . بر اساس دریافت نظرات و دیدگاه های اساتید محترم طراح آزمون و همچنین نظرخواهی از داوطلبان، تغییرات بسیار مفید و مؤثری در برخی از روندهای این آزمونها داده شده است. مهمترین اصلاحات انجام شده عبارتند از:
1- برنامه ریزی و بودجه بندی جدید درسی همگام با آخرین تغییرات در منابع دروس:
بر اساس نظرات دریافت شده از داوطلبان، نحوه تقسیم بندی و اختصاص سرفصل های درسی به هر یک از آزمون های آزمایشی تغییر داده شده و با برنامه جدید، آزمونهای آزمایشی در گستره زمانی بیشتری برنامه ریزی شده است تا منابع سؤالات آزمونهای به موازات سرفصل های جدید اعلام شده حرکت نماید.
2- زمان برگزاری آزمونهای آزمایشی نوآوران دانش :
آزمونهای آزمایشی ناد در تاریخ های مشروحه زیر برگزار می گردد:
متعاقبا اعلام می شود
3- ارتقای کیفیت سؤالات:
با توجه به نظرات دریافتی از داوطلبان و با بهره گیری از نظرات کادر تخصصی و مشاورین آموزشی، در کیفیت و سطح دشواری سؤالات براساس نیاز داوطلبان برای آمادگی هر چه بیشتر تغییرات اساسی داده شده است.

ابر تگ ها

آرشيو اخبار

  • تیر 1393 (6)
  • ^